Вакуумні формувачі кап
Капи мають широке застосування в області стоматології - найчастіше їх використовують для відбілювання та ремінералізації зубів. Для створення кап зубні техніки використовують спеціальні еластичні та жорсткі заготовки, а також спеціальний вакуумформер. Читати далі
За допомогою стоматологічного вакуумформера створюють капи для захисту раневої поверхні м'яких тканин, для заміни тимчасово відсутнього зуба, а також створюють захисні капи для боксерів і хокеїстів. Вакуумформер для елайнерів призначений для створення капп, які дозволяють усунути трьоми, діастеми, а також нудність зубів.
Принцип роботи
Зуботехнічний вакуумформер складається з декількох частин. Виробництво кап, шин та імплантів здійснюється дуже швидко, і практично не вимагає втручання з боку стоматолога або ортодонту. Автоматичний вакуумформер під впливом високої температури здатний змінювати форму термопластичних матеріалів, яка після остигання повністю зберігається.
Спочатку пристрій нагріває термопластичний матеріал до рідкої консистенції, потім за допомогою вакууму його «видуває» шляхом прилягання до зліплення. Після охолодження матеріал затвердіває і має форму моделі.
Класифікація
Вакуумформер для капп має кілька класифікацій. Головним фактором є розмір деталей, які може виготовити пристрій.
- Великогабаритні. Такі пристрої використовуються для виробничих цілей, коли необхідно виробити цілу серію товарів.
- Середньогабаритні. Такий вид обладнання призначений для середньосерійних товарів.
- Дрібногабаритні. Такі машини доцільні для виробництва невеликих або одиничних виробів з пластику.
Сьогодні вакуумформери бувають:
- Підлоговими.
- Настільними.
Перш ніж купити зуботехнічний вакуумформер, варто детальніше ознайомитися з його технічними характеристиками.
Характеристики нагрівача:
- Споживання електроенергії.
- Потужність. Цей параметр має пряме відношення до продуктивності обладнання. Чим пристрій потужніший, тим більшу кількість деталей він зможе зробити за одиницю часу.
Характеристики вакуумного насоса:
- Частота. Чим вищий даний показник, тим швидше здійснюватися виготовлення деталей.
- Номінальна витрата матеріалів.
- Максимальний тиск. Від цього параметра залежить тривалість експлуатації обладнання.
- Рівень шуму. Бажано, щоб він був мінімальним, оскільки установка буде розташована в приміщенні лабораторії і може відволікати зубного майстра.
- Потужність. Чим вище даний показник, тим більш точніше і швидше буде отриманий результат.
- Споживання електроенергії.
Зуботехнічні вакуумформери встановлюють не тільки в лабораторіях, але і в класичних стоматологічних клініках. Якщо даний пристрій може використовувати кваліфікований стоматолог, то статус і рівень клініки значно підвищиться.
Якщо ви бажаєте купити стоматологічний вакуумформер в Україні за низькою ціною, то зверніть увагу на асортимент нашого інтернет-магазині. Також ми пропонуємо недорогий ремонт стоматологічного обладнання в Одесі.