Стерилізатори стоматологічні

Сортувати товари за: Збільшенню ціни Зменшенню ціни

Стерилізація інструментів вже давно є обов'язковою для стоматологічних кабінетів. Читать дальше

При огляді та лікуванні зубів стоматолог використовує спеціальні інструменти, які контактують зі слизовою поверхнею, а отже після використання мають залишки бактерій та збудники різних захворювань. Щоб вони не передавалися від одного пацієнта до іншого, слід інструменти та обладнання дезінфікувати.

Дезінфекція і стерилізація стоматологічних інструментів здійснюється двома способами - сухим і паровим. Сьогодні в клініках застосовують переважно стоматологічний паровий стерилізатор.

Стерилізатори з сухим жаром менш затребувані, оскільки в процеси стерилізації металеві вироби досить часто деформуються, структура матеріалу руйнується.

Для обробки стоматологічних інструментів одного кип'ятіння недостатньо, пов'язано це з низькою ефективністю. Щоб досягти 100% очищення, інструменти слід кип'ятити не менше 45 хвилин, періодично змінюючи воду.

Методи стерилізації

Варто зазначити, що сьогодні існує величезна кількість методів стерилізації, але найосновнішими є:

  1. Термічний.

    Даний метод підрозділюється на:

    • Вологий. Для даного методу стерилізації задіюється герметичний корпус, всередині якого надходить водяний пар під сильним тиском. Парові стоматологічні стерилізатори сьогодні найбільш практичні та ефективні, якщо порівнювати з іншими різновидами даного обладнання.
    • Сухий жар. Стерилізація інструментів під гарячим сухим повітрям здійснюється без тиску. Стоматологічний стерилізатор такого типу в сучасні дні застосовується вкрай рідко, оскільки є ймовірність, що частина бактерій при такому методі збережеться на поверхні інструментів.
  2. Газовий.

    Даний метод підрозділюється на:

    • Оксидом етилену. Подібна стерилізація підходить в тому випадку, якщо інструменти мають чутливість до вологи, пару і високим температурам.
    • Формальдегідом. Цей вид стерилізації аналогічний з попереднім варіантом. Відмінна особливість - у складі немає токсичних компонентів.
  3. Плазмовий.

    Подібний процес стерилізації здійснюється із застосуванням перекису водню. Відрізняється застосуванням низьких температур, і відмінно підходить для термочутливих інструментів і матеріалів.
  4. Радіаційний.

    Випромінювання ультрафіолетовими променями. Цей метод застосовують при стерилізації робочих поверхонь, приміщень, повітря тощо.
  5. ІК-випромінювання.

    Інфрачервона стерилізація використовується в харчовій промисловості.

Купити стерилізатор для стоматологічних інструментів за низькою ціною Ви можете в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо безкоштовну доставку по Одесі, гарантію від виробника, а також якісний ремонт стоматологічного обладнання.